InFlames - gildia

Forum Gildii InFlames


#1 2011-08-28 22:58:25

 Klawiszowiec

http://obrazki.elektroda.pl/5720971300_1313962644.png

10000418
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 36
Punktów :   

Łyżworolki

Od niedawna zacząłem się interesować jazdą na łyżworolkach. Skąd wziął się na to pomysł? Po prostu niedawno powstały obok mnie dwie drogi asfaltowe, które charakteryzuje ciągła prosta, stan idealny oraz niskie natężenie ruchu. Bajka   Spróbowałem więc rozprostować kości i włożyć na swoje nóżki te oto buty na kółkach. A więc w drogę. Wstajemy z ławeczki i hmm plecki. W ten sposób przypomniałem sobie o jakże ważniej pozycji skulonej. Dobra jedziemy. Po krótkim dojeździe do tych pięknych dróg wreszcie na nie wjechałem. Wrażenie wprost nie do opisania. Super nawierzchnia co za tym idzie duża szybkość jazdy. Tak sobie pojeździłem i się zachwyciłem. I tak oto zacząłem się interesować jazdą na łyżworolkach.

Jeśli wy także uprawiacie jakieś sporty bądź zaczynacie to piszcie, chętnie poznamy Was z drugiej strony : )

No to na koniec pozdrawiam wszystkich jeżdżących jak i tych chodzących.

P.S. zapomniałem dodać także biegających ( tak Siano tak w szczególności Ciebie)


...bo Muzyka to najpiękniejsza forma wypowiedzi...

Offline

 

#2 2011-08-28 23:04:57

 Sianooo

http://obrazki.elektroda.pl/5720971300_1313962644.png

6281799
Call me!
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 83
Punktów :   
GG:: 6281799
Skype:: sianooom

Re: Łyżworolki

Haha się rozpisałeś ;p I tu Cię zaskoczę (a być może nie), że na łyżworolkach też jeżdżę i to dość sprawnie swojego czasu spędzałem dużo czasu na skateparkach jednak jakieś 3 latam temu je opuściłem z powodu ludzi którzy tam chodzą (przynajmniej w moje okolicy) o których towarzystwo nie za  bardzo mi odpowiada ;p


"Czas zacząć iść drogą swą w nieznany kraj, nieznany ląd..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freedom.pun.pl www.spis-ots.pun.pl www.euh-ez1z.pun.pl www.vsmarbar.pun.pl www.wrestlegame.pun.pl